wynajem samochodów 7-osobowych

Wynajem samochodów dla firm

Każda firma chce się prezentować jak najlepiej, przyciągać rzeszę klientów, sprzedawać dużo produktów. W związku z tym pracownicy powinni się stale dokształcać, doskonalić, podnosić swoje kwalifikacje. Przedsiębiorstwo powinno także pojawiać się na targach branżowych, konferencjach i tym podobnych.

Wynajem auta dla kilku osób

wynajem samochodów 7-osobowychZnalezienie noclegu na miejscu wydarzenia nie jest trudne, jedzenie często jest w cenie szkolenia czy konferencji. Jednak problemem pozostaje transport pracowników. Kilka osób nie będzie jechało własnymi samochodami, bo to nie ma sensu. Kupowanie biletów na pociąg czy autobus bywa bardzo kosztowne, szczególnie jeśli wcześniej ich nie zarezerwujemy. Czy jest jakaś sensowna alternatywa, która będzie dobra i tania? Można skorzystać z opcji jaką jest wynajem samochodów 7-osobowych. Są to małe busy w nowoczesnym wydaniu. Mają klimatyzację i ogrzewanie, wygodne siedzenia, dużo miejsca, dzięki czemu podróż będzie komfortowo. Zazwyczaj w delegację czy na konferencje nie wyjeżdża więcej niż kilka osób. Jeśli będzie ich mniej niż siedem to wynajem i tak będzie opłacalny, a po prostu będzie wtedy więcej miejsca dla każdego. Busy mają duże bagażniki, więc pomieszczą nie tylko bagaże każdego z uczestników wyjazdu, ale także materiały reklamowe, takie jak roll-upy, ścianki tekstylne, czy przenośne lady oraz ulotki.

wynajem samochodów 7-osobowychGdzie szukać samochodu na wynajem? W każdym większym mieście znajdzie się przynajmniej jedna wypożyczalnia, która oferuje busy siedmioosobowe. Koszt wynajmu liczony jest najczęściej za dzień, przy czym wynajem na dłuższy termin jest bardziej opłacalny. Niektóre wypożyczalnie wprowadzają dzienne limity kilometrów, po przekroczeniu których trzeba dopłacić do wynajmu. Co jeszcze warto wiedzieć? Przede wszystkim warto jest skorzystać z usług kierowcy. Wtedy pracownicy nie muszą się zmieniać podczas trasy, a kierowcy znają najlepsze trasy przyjazdów, które pozwalają na szybkie i bezpieczne dotarcie do celu. Finansowo skorzystanie z usług kierowcy oczywiście wychodzi nieco droższej niż opcja samej wynajmu, jednak jest to wygodna alternatywa, szczególnie przy długich podróżach. Wynajem małych busów dla siedmiu osób jest korzystnym rozwiązaniem dla firm, które chcą wysłać pracowników w delegację, na szkolenia, czy na targi wystawiennicze.

Wynajem będzie kosztował zapewne kilkaset złotych, przy kilkudniowym wynajmie, jednak dzięki temu pracownicy szybko dojadą na miejsce w komfortowych warunkach i bez problemu zabiorą ze sobą nie tylko swoje bagaże, ale także te firmowe i reklamowe.