Wypożyczalnia samochodów

Opcje dodatkowe w wypożyczalni aut

Wypożyczalnie samochodu oferują różne modele aut, z różnym wyposażeniem. Znajdziemy tam modne sportowe samochody, duże dostawcze pojazdy, czy eleganckie i luksusowe auta idealne do ślubu.

Jakie dodatkowe usługi można wykupić?

Wypożyczalnia samochodówMają one często klimatyzację, dobry sprzęt audio, zabezpieczenia do transportu ciężkiego towaru. Jednak nie tylko na samochód trzeba patrzeć, ale także na opcje dodatkowe. Każda wypożyczalnia takowe posiada. Są one dodatkowo płatne, a cena zależna jest od tego z jakiej usługi chcemy skorzystać. Na pewno każda wypożyczalnia samochodów w Sosnowcu będzie mogła zaoferować swoim klientom urządzenie GPS. Dzięki niemu można łatwiej się poruszać po nieznanym terenie. GPS pokaże nam nie tylko mapy, ale także atrakcje w okolicy, poprowadzi nas do celu w czasie rzeczywistym, dzięki wyświetlanej trasie oraz głosowej nawigacji. Koszt wynajmu urządzenia jest jednorazowy. Często kierowcom potrzeby jest także dodatkowy fotelik samochodowy. Szczególnie chętnie jest wybierany wtedy, kiedy wynajmowany jest minivan lub inne auto rodzinne na wyjazd wakacyjny. Zadbanie o bezpieczeństwo dziecka jest bardzo ważne, zatem fotelik jest rzeczą niezbędną. Można je dostać w różnych rozmiarach, od fotelika dla niemowlaków, do siedziska dla przedszkolaków.

Wypożyczalnia samochodówKolejna usługa to możliwość dostarczenia lub odebrania auta w innym miejscu niż wypożyczalnia. Wtedy kierowca zatrudniony w firmie zajmie się tym. Jest to opcja wygodna, szczególnie wtedy, kiedy wiemy, że po pracy nie zdążylibyśmy dojechać do wypożyczalni na czas, lub wtedy, kiedy nagle potrzebujemy samochodu, a najbliższa wypożyczalnia jest zbyt daleko. W dobrej wypożyczalni można znaleźć także pakiety zimowe. W ich skład wchodzi skrobaczka do szyb lub płyn odmrażający, odmrażacz do zamków, miotełka do śniegu, czy łańcuchy śniegowe. Dzięki nim kierowca nie zostanie zaskoczony przez ujemne temperatury. W lecie nie ma takich problemów, a w zimie kierowca byłby narażony na większe koszty jeśli musiałby sam kupić potrzebne produkty do odśnieżania. Jeśli wynajmujemy samochód do ślubu to w opcjach dodatkowych znajdzie się przystrojenie auta. Można to zrobić wykorzystując balony czy bukiety kwiatów. Takie przystrojenie nie kosztuje dużo, a para młoda ma jedną rzecz mniej do zaplanowania. Można także dostarczyć własne dekoracje do wypożyczalni, żeby np. kwiaty na samochodzie pasowały do tych w bukiecie panny młodej.

Reasumując, wybór opcji dodatkowych w wypożyczalni samochodów może być bardzo korzystny i komfortowy. Za opłatą możemy zapewnić sobie świetne wyposażenie auta, czy brak konieczności odstawiania auta do wypożyczalni.