O nas

Wypożyczalnia samochodów

Historia naszej firmy

Początki naszej firmy wiążą się w następstwami Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Wówczas nawiązał się sojusz trzech dżentelmenów: Waldemara, Ryszarda oraz Filipa. Postanowiono założyć firmę w miejscowości Wielkie Oczy (znajduje się około dziesięciu kilometrów od Ukraińskiej granicy) w dniu 1 lutego 2005 roku. Firma była nastawiona na przerabianie motorów marki Dniepr i sprzedawanie ich na zachodnich rynkach. Szybko rozszerzyliśmy naszą działalność na segment serwisów aut segmentu premium. Nawiązanie współpracy z panem Alanem zaowocowało otwarciem firmy na rynki Dalekiego Wschodu. Od lipca 2010 nieprzerwanie zajmujemy się serwisem floty limuzyn najważniejszych osób w państwie. Rok 2012 przyniósł liczne kontrakty w firmami obsługującymi najważniejsze imprezy motoryzacyjne w Europie. Na początku 2014 roku zapadła decyzja, aby zbudować sieć serwisów w oparciu o franczyzobiorców. Do końca 2016 firma weszła we współpracę z 37 serwisami w Polsce oraz 186 za granicą. Obecnie firma jest w fazie reorganizacji, nawiązaliśmy współpracę z koncernem Tesla Moto i do końca obecnego roku mamy przejąć serwis wszystkich aut elektrycznych w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Szybcy

Nasze motto to szybkość. Dlatego stale skracamy czas napraw. Nie bez powodów jesteśmy wybierani na załogi mechaników w licznych rajdach Polski i Europy.

Pomocni

Staramy się być jak najbardziej przyjaźni wobec naszych klientów. Oferujemy liczne gadżety i elastyczne formy płatności za wykonywane usługi.

Skuteczni

Mimo, że za nasze wszelkie naprawy i modernizacje udzielamy rocznej gwarancji, to jeszcze się nie zdarzyło, aby któryś z klientów chciał z niej skorzystać.

Nasi specjaliści

Alan

"Motoryzacją interesuję się już od 6 roku życia. Rok później próbowałem sił w mechanice. Moje największe osiągnięcie to zbudowanie quada na bazie ciągnika Ursus C330 oraz motocyklu WSK 4."

Ryszard

"Jestem mechanikiem samoukiem. Pracowałem w licznych fabrykach na Ukrainie, w Niemczech oraz we Francji. W wolnych chwilach przerabiam auta na styl retro."

Waldemar

"Z zawodu jestem inżynierem, technologiem produkcji. Uczestniczyłem w optymalizacji procesów fabryk BMW w Shenzen oraz Hongkongu. Moje hobby to robotyzacja i mechanika"

Filip

"Machiavelli powiedział, że aby prowadzić wojnę potrzebne są trzy rzeczy: 1. Pieniądze. 2. Pieniądze. 3. I pieniądze. Jestem odpowiedzialny za zaplecze finansowe firmy."